B&W outdoor.cases
B&W outdoor.cases Type 6000 black Samyang inlay
B&W outdoor.cases Type 6000 black Samyang inlay
De B&W outdoor.cases Type 6000 black Samyang inlay is een bundel bestaande uit een B&W outdoor.cases Type 6000 koffer en een Samyang inlay voor zes lenzen.
De B&W outdoor.cases Type 6000 is ontwikkeld om jouw apparatuur onder de meest extreme situaties te beschermen. De koffer biedt bescherming tegen water, stof, chemische producten en roest. De koffer is gemaakt van schokbestendig polypropyleen en is getest bij temperaturen van -40 tot +80 graden Celsius.
Kenmerken van de B&W outdoor.cases Type 6000 black Samyang inlay
* Koffer met foam inlay voor zes lenzen
* Waterdicht, stofdicht en luchtdicht dankzij de O-ringafdichting
* Luchtdrukcompensatieventiel
* Inhoud: 36 liter
* Afmetingen (LxBxH): 510 x 419 x 215 mm
* Gewicht: 3,95 kg
* Kleur: zwart Inhoud van de verpakking
* 1x B&W outdoor.cases Type 6000 (zwart)
* 1x Samyang inlay voor zes lenzen
Tassen
B&W outdoor.cases
B&W outdoor.cases draagriem type 05 zwart
B&W outdoor.cases draagriem type 05 zwart
De B&W outdoor.cases draagriem type 05 is een draagriem voor de Outdoor Case Type 05. Hij is erg comfortabel door de zachte kussens, dit zorgt ervoor dat je geen pijnlijke schouders meer hebt.
Geschikt voor:
* Outdoor Case Type 05
Fotocamera's
B&W outdoor.cases
B&W outdoor.cases draagriem type 61 zwart
B&W outdoor.cases draagriem type 60/61 zwart
De B&W outdoor.cases draagriem type 60/61 is een draagriem voor de Outdoor Case Type 60/61. Hij is erg comfortabel door de zachte kussens, dit zorgt ervoor dat je geen pijnlijke schouders meer hebt.
Geschikt voor:
* Outdoor Case Type 60/61
Fotocamera's
B&W outdoor.cases
B&W outdoor.cases Action Case PP.41 voor Insta360 X4 - black
B&W outdoor.cases Action Case PP.41 voor Insta360 X4 - black
Niet alleen de aanschaf van de Insta360 X4 moet goed worden overwogen, maar ook die van een geschikte koffer. Met de stof-, water- en schokbestendige koffers van B&W vervoer je je actioncam veilig naar de bestemming. Ben je op vakantie met het vliegtuig en wil je adembenemende foto's maken van je avonturen met je Insta360 X4? Maar hoe krijg je je actioncam en extra apparatuur op de gewenste bestemming? Dankzij het nauwkeurig op maat gemaakte schuimrubberen inzetstuk in de case van B&W is je camera optimaal beschermd tegen schokken.
Deze koffer beschermt je Insta actioncam tegen sneeuw, hagel en regen; zelfs temperaturen van -30°C tot +80°C zijn geen probleem. Er zijn vrijwel geen weersomstandigheden waar de case niet tegen bestand is. Je kunt altijd wel eens iets laten vallen. Deze case is stoot- en schokbestendig. Je Insta360 actioncam overleeft een val zonder problemen. Extreem robuust en van maximale duurzaamheid!
De
Tassen
B&W outdoor.cases
B&W outdoor.cases Plukschuim Type 500
B&W outdoor.cases Plukschuim Type 500
Het B&W outdoor.cases Plukschuim Type 500 kunt u gebruiken in combinatie met uw B&W Outdoor Case Type 500. Het plukschuim zorgt ervoor dat alle apparatuur op zijn plek blijft en niet beschadigd raakt.
Kenmerken van het B&W outdoor.cases Plukschuim Type 500
* Plukschuim voor uw Outdoor Case type 500
* Kleur: zwart Let op: de koffer is niet bij het product inbegrepen.
Tassen
B&W outdoor.cases
B&W Outdoor.cases 2000/BG/Mini4
B&W Outdoor.cases 2000/BG/Mini4
De B&W Outdoor.cases 2000 koffer biedt de ultieme bescherming aan jouw DJI Mini 4 Pro drone en accessoires. De koffer is stofdicht, waterdicht, schokbestendig en vrijwel onverwoestbaar.
De op maat gemaakte inleg zorgt ervoor dat de drone precies op zijn plek blijft en biedt ruimte voor tot vier batterijen. Het schuimmateriaal absorbeert ook extra schokken zodat je drone goed beschermd blijft tegen vallen of stoten. De stevige constructie en het polypropyleen materiaal maken de koffer sterk genoeg om vallen van de hoogste hoogtes te weerstaan.
Over het weer hoef je je geen zorgen te maken, de koffer is bestand tegen elke weerconditie: van sneeuw tot regen. Temperaturen van -30°C to +80°C zijn geen enkel probleem. Met een IP67-certificatie beschermt de koffer tegen water, stof en vuil. Een drukvereffeningsventiel regelt de omgevingsdruk bij reizen op grote hoogte of diepte.
Kenmerken van de B&W Outdoor.cases 2000/BG/Mini4
* Voor de DJI Mini 4
Tassen
B&W outdoor.cases
B&W Outdoor.cases Drone koffer PP.66 voor DJI Mini 5, zwart
B&W Outdoor.cases Drone koffer PP.66 voor DJI Mini 5, zwart
Of je nu stadsvlogs maakt, langs kustkliffen vliegt of de bergen in trekt - je DJI Mini 5 Pro verdient compromisloze bescherming. De compacte harde koffer van 2000 (PP.66) absorbeert elke schok met gemak: schokbestendig, stootvast en nauwkeurig passend met schuim, houdt hij je drone en controller veilig, waar je avontuur je ook brengt.
Compact maar doordacht: Mini 5 Pro, RC 2 of RC-N3 controller, laadstation, ND-filters, reservepropellers, stroomkabel - alle onderdelen worden netjes opgeborgen in het op maat gemaakte inzetstuk. Tot vier accu's (inclusief één in de drone) reizen veilig met je mee. Alles op één plek - geen zoeken, geen compromissen.
Of je nu de losse versie of de Fly More Combo hebt - de slimme indeling is afgestemd op beide configuraties. Elk item heeft zijn eigen plek, elke beweging wordt gedempt. Geen gerammel, geen verschuivingen - ideaal voor gebruikers die maximale flexibiliteit en veiligheid eisen
Tassen
B&W outdoor.cases
B&W Outdoor.cases Drone koffer PP.221 voor DJI Mavic 4, zwart
B&W Outdoor.cases Drone koffer PP.221 voor DJI Mavic 4, zwart
Of je nu over bergketens vliegt, stedelijke scènes vastlegt of op weg bent naar je volgende missie: de DJI Mavic 4 Pro is een hightech drone - en verdient betrouwbare bescherming. De schokbestendige outdoor koffer met nauwkeurig gefreesd schuimrubber absorbeert schokken met gemak en zorgt ervoor dat je apparatuur veilig aankomt.
Slim ontwerp, maximale opbergruimte: de Mavic 4 Pro past perfect in de op maat gemaakte schuimrubberen inlay - samen met de DJI RC 2 of RC Pro 2 controller. Er is ruimte voor de oplader, ND-filters, reservepropellers, kabels en accessoires van de Fly More Combo of de Creator Combo. Alles blijft perfect op zijn plaats - ideaal voor elke klus.
Van strandvluchten tot opnames op open zee of arctische expedities - deze outdoor specialist is je betrouwbare partner. Met stof- en waterdichtheid (IP67) en temperatuurbestendigheid van -30 °C tot +80 °C blijft je drone-setup operationeel, zelfs onder de
Tassen
B&W outdoor.cases
B&W outdoor.cases type 1000 Verdelerset
B&W outdoor.cases type 1000 Verdelerset
De B&W outdoor.cases type 1000 Verdelerset is een inzetstuk met compartimenten voor B&W type 1000 koffers. Het is een systeem van scheidingswanden waarvan de grootte en vorm vrij kunnen worden geconfigureerd. Scheidingswanden zijn gemaakt van nylonweefsel en verbonden met klittenband. Ze kunnen gewassen worden. Het deksel van de koffer wordt gevuld met een laag noppenschuim, het biedt volledige bescherming van de inhoud tegen schokken.
Kenmerken van de B&W outdoor.cases type 1000 Verdelerset
* Accessoire voor de B&W outdoor.cases type 1000 koffer
* Bevat inzetstuk met compartimenten
* Kan naar wens worden geconfigureerd
* Inclusief schuim voor in het deksel
* Kleur: zwart Inhoud van de verpakking
* 1x Inzetstuk met compartimenten
* 1x Noppenschuim voor in het deksel
Tassen
B&W outdoor.cases
B&W outdoor.cases Documenthouder type 1000/2000
B&W outdoor.cases Documenthouder type 1000/2000
De B&W outdoor.cases Documenthouder type 1000/2000 is een documenthouder voor in de B&W type 1000 of type 2000 koffer. Een documenthouder is ideaal om belangrijke documenten of bijvoorbeeld gebruikshandleidingen in op te bergen. U kunt de houder eenvoudig bevestigen in de dekstel van uw koffer. Zo heeft u uw belangrijke papieren altijd bij de hand!
Belangrijkste kenmerken van de B&W outdoor.cases Documenthouder type 1000/2000:
* Documenthouder
* Geschikt voor B&W Outdoor Cases type 1000/2000
* Makkelijk te bevestigen in deksel van koffer
* Beschadigt uw documenten niet Standaard meegeleverd met de B&W outdoor.cases Documenthouder type 1000/2000:
* Documenthouder
* Twee jaar garantie
B&W outdoor.cases
B&W outdoor.cases draagriem type 2000 zwart
B&W Draagriem voor Outdoor Cases Type 2000
Deze stevige draagriem zorgt ervoor dat u uw koffer, Outdoor Cases Type 2000, vanaf nu eenvoudig kunt verplaatsen. Nooit meer sjouwen en slepen op een onhandige manier! Deze riem is bestand tegen water, stof, chemische producten en corrosie. Met behulp van deze comfortabele draagriem verplaatst u uw koffer met gemak. Een bijdrage aan uw comfort!
Belangrijkste kenmerken van de B&W Draagriem voor Outdoor Cases Type 2000:
* Stevig, kan tegen een stootje
* Bestand tegen alle weertypen
* Geschikt voor Outdoor Cases Type 2000
* Kleur van het product: zwart Standaard meegeleverd bij de B&W Draagriem voor Outdoor Cases Type 2000:
* Draagriem
* Twee jaar garantie
B&W outdoor.cases
B&W Outdoor-Case Plukschuim voor Type 6000
B&W Outdoor-Case Plukschuim voor Type 6000
De B&W Outdoor-Case Plukschuim voor Type 6000 is een op maat gemaakt schuiminsert voor de B&W International type 6000 koffer. Met deze verwijderbare en voorgesneden plaat schuim kan een aangepast interieur worden gemaakt voor de koffer.
Kenmerken van de B&W Outdoor-Case Plukschuim voor Type 6000
* Op maat gesneden schuiminsert
* Geschikt voor B&W International type 6000 koffer
* Verwijderbaar en voorgesneden
* Hiermee kan een aangepast interieur voor de koffer gemaakt Inhoud van de verpakking
* B&W Outdoor-Case Plukschuim voor Type 6000
Tassen